Громадянство Румунії – легальний шлях в ЄВРОПУ

Громадянство Румунії – легальний шлях в ЄВРОПУ

Роздуми на тему як ми живемо? Куди ми ідемо? Що нам потрібно? і т.д.
Так склалось історично що Україна зі своїми численними багатствами яких не мають більш розвинені країни в тому числі і Росія завжди від когось залежала, отримавши незалежність в 1991 році складається таке враження що ми або не повірили в себе і почали щось робити не так, або ж ми будучи незалежними все ж процентів на 90 були залежними від Росії.
Ось уже 25 річниця нашої незалежності, вже відбулось дві революції, ми стали мудріші, ми побачили світ, ми маємо з чим порівняти і ми зробили свій вибір ми хочемо в ЄВРОПУ – точніше ми хочемо жити як в Європі. В нас є все (молоді енергійні мудрі люди, багаті надра, вигідне географічне положення) та в нас нема одного прямого доступу до інших країн, обіцяний безвізовий режим так і залишається обіцяним, та навіть із введенням його на роботу ми не зможемо влаштуватись з нашим паспортом. Альтернатива для тих хто хоче побачити світ, поїхати працювати, жити чи навчатись це є Громадянство Румунії.
Отримавши ОФІЦІЙНИЙ паспорт громадянина Румунії можна перелічити ряд переваг:
– Вільне пересування більш як 130 країн без віз;
– Купівля автомобіля і пересування до року без розмитнення;
– Діти до 18 років отримують свідоцтва безоплатно;
– Можливість працювати у всіх країнах Європи;
– Спрощена система відкриття візи до таких країн як США та Канада (ведуться перемовини про скасування віз);
В інтернеті багато статей, сайтів з інформацією про Карти поляка, Венгерське громадянство та інше, можемо твердо сказати що 70% це брехня інші 30% почнуть щось робити але процес тягнеться роками Ви тратите все більше грошей. а результат нульовий.
Венгри почали прикривати свою програму три-чотири роки назад, зараз зробити щось не маючи реальних коренів і не знаючи мови практично неможливо. Карти поляка – така сама ситуація, – консул завертає документи.
Наша фірма вже 10 років на ринку надання послуг з відкриття віз та допомоги в зборі та подачі документів на отримання Громадянства Румунії. За ці роки немає ні одного клієнта якому ми б не допомогли, більшість вже працює в Європі хтось в Англії, діти навчаються і отримують європейську освіту.
Ми завжди залишаємось з вами на зв’язку, при потребі ви можете завітати до нас в офіс що по вул. Шкільній м. Чернівці.
НАШІ КОНТАКТИ
esrobota@gmail.com – email.

+380955966673 – tel.
If120686kbm – skype
https://vk.com/robota_eu
https://www.facebook.com/esrobota

 

admin administrator

Leave a Reply