100% ГАРАНТИЯ, оформление гражданства Европы, ЕС, Румынии, шенгенской визы, работа, виза в Польшу, Черновцы, Украина, Ужгород, Львов, получить паспорт Румынии Робота :: Польща | Румынский паспорт. Гражданство Румынии для украинцев и россиян. Услуги по восстановлению гражданства

вул. Шкільна, м. Чернівці, УКРАЇНА

+380 95 596 6673 esrobota@gmail.com

Робота :: Польща

facebook-logo


Робота для українців у Польщі


vkontakte

Працевлаштування в Польщі – це чудова можливість для мільйонів українців заробити грошей і отримати досвід проживання і роботи в зоні Євросоюзу.

Як повідомляв УНІАН, громадяни України одержують більш як 90% всіх заявок на роботу за спрощеною системою в Польщі, а також мають найбільшу кількість дозволів на легальне перебування в країні.

За даними польської влади, в Польщі право легального перебування мають трохи більше 100 тис. іноземців, близько третини з яких – українці. Польща приваблює, перш за все, близькістю розташування, спорідненістю мов, порівняно високою заробітною платою та достатньою лояльністю польського законодавства стосовно українських працівників. Особливо багато в Польщі працівників із західних регіонів України.

Найбільш затребувані спеціальності для українців у Польщі належать до будівельної та сільськогосподарської галузей. Це токарі, слюсарі, електрики, плиточники, муляри, дорожні робітники, водії вантажівок і тракторів. Великим попитом користуються також професії зі сфери обслуговування: доглядальниці, покоївки, офіціанти, касири. Крім того, є некваліфікована робота в Польщі: пакувальники, вантажники, збирачі урожаю (ягід, яблук), помічники на фермі тощо. Серед представників інтелектуальної праці найбільше цінуються програмісти. Відкриті також вакансії для вчителів, бухгалтерів, лікарів, особливо стоматологів. Український диплом лікаря визнається в Польщі, проте доведеться скласти іспит польською мовою на підтвердження лікарської кваліфікації. За результатами іспиту видається сертифікат, який діє на всій території Польщі

Пошук роботи в Польщі передбачає спілкування з людьми, тому бажане володіння польською мовою, вітається знання англійської. Проте на некваліфіковану роботу можна влаштуватися, не володіючи мовами.

Деякі роботодавці надають житло й харчування іноземним працівникам. Але іноді доводиться оплачувати їх самостійно (біля $200 на місяць).

Робота в Польщі може приносити $800-1200 на місяць.

Робота для українців у Польщі може як носити сезонний характер, так і не бути прив’язаною до пори року. Наприклад, щоліта потрібні помічники фермерів та працівники для збору ягід, овочів і фруктів. Цілий рік потрібні бетонники та зварники – це найбільш високооплачувана робоча спеціальність. Також потреба в залученні іноземних працівників може бути обумовлена якоюсь подією, наприклад, багато українських будівельників були працевлаштовані у зв’язку із проведенням у Польщі футбольного чемпіонату «Євро-2012».

Пошук роботи в Польщі та виїзд до роботодавця. Особливості працевлаштування.

Працевлаштуватися в Польщі можна здійснити за спрощеною робочою візою. Вона відкривається в польському консульстві за запрошенням, яке оформлює роботодавець. Видається на 365 днів, з яких ви маєте право знаходитися в країні 180 днів. По закінченні цього строку візу можна продовжити. Також Ваш роботодавець може при бажанні допомогти вам зробити повноцінну робочу візу, що дає вид на проживання.

Працевлаштування в Польщі можливе через рекрутингові агенції в Україні, або внаслідок прямого контакту з роботодавцем. Пошук роботи та процедура оформлення документів забере набагато менше часу й зусиль, якщо звернутися за допомогою до ліцензованих фірм, які допомагають працевлаштуватися за кордоном.

Після одержання запрошення від роботодавця на роботу в Польщі, потрібно зібрати інші документи, необхідні для одержання візи із правом на роботу, і подати їх до консульства Польщі у своїй країні.

Після того, як віза буде поставлена в закордонний паспорт українського працівника, залишається лише придбати квитки на транспорт і виїхати до місця роботи.

Віза для роботи в Польщі оформлюється під конкретного роботодавця, від якого отримане запрошення. В’їхати в Польщу і працювати в іншого роботодавця неможливо, тому що це буде вважатися порушенням візового режиму. Якщо є бажання змінити роботодавця, доведеться почати пошук роботи в Польщі заново, але вже перебуваючи в країні. У 2014 році Польща ускладнила видачу дозволів на роботу для іноземців. Відтепер українцям, які легально працюють у Польщі, доведеться подавати оригінал письмового дозволу з роботодавцем (раніше дозволялася копія або довідка про працевлаштування). Також оригіналом треба підтверджувати виплату соціальних внесків у рамках угоди. Для отримання дозволу на роботу потрібно пропрацювати мінімум три місяці в одного роботодавця та на одній посаді.

За даними Міністерства праці і соціальної політики Польщі, громадянам України дозволяється впродовж шести місяців працювати у польських підприємців без офіційного дозволу. Проте краще не ризикувати і витратити час і засоби для легального працевлаштування. При цьому, окрім трудових гарантій, український робітник отримує набір прав, які нічим не відрізняються від тих, якими користуються польські працівники. Маючи спеціальний дозвіл на працевлаштування в Польщі, українець може безкоштовно користуватися медичними послугами і йти на лікарняну відпустку, отримувати гарантований мінімальний заробіток і вихідну допомогу, а найголовніше розраховувати на компенсацію у разі травми на виробництві, що не може дозволити собі нелегал.

Робота для українців у Польщі – це шлях до одержання посвідки на проживання в країні. Для того, щоб претендувати на ПНП у Польщі, необхідно легально пропрацювати тут 5 років.

ЗАЯВКА

Заявка на безплатну консультацію

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

Fatal error: Class 'Get_links' not found in /var/www/dif/data/www/visa.dif-info.com/wp-content/themes/modality/comments.php on line 20