100% ГАРАНТИЯ, оформление гражданства Европы, ЕС, Румынии, шенгенской визы, работа, виза в Польшу, Черновцы, Украина, Ужгород, Львов, получить паспорт Румынии Робота в Германії - будівельники | Румынский паспорт. Гражданство Румынии для украинцев и россиян. Услуги по восстановлению гражданства

вул. Шкільна, м. Чернівці, УКРАЇНА

+380 95 596 6673 esrobota@gmail.com

Робота :: Німеччина

Робота для українців у Німеччині

vkontakte

Високий рівень життя і суспільної культури, офіційні зарплати і соціальний захист – про ці переваги роботи в Німеччині мріють багато українських фахівців.

Обов’язковою умовою для претендентів на працевлаштування в Німеччині є володіння німецькою мовою. Але є також ряд вакансій, здобувачам яких досить знання англійської.

За підрахунками МВС, близько 80% українців в Німеччині працюють у промисловості або в сфері будівництва. Але для висококваліфікованих фахівців також є вакантні місця. За даними Нюрнберзького інституту досліджень ринку праці у Німеччині є попит на технологів, інженерів, наукових співробітників у галузі хімії, медицини, агрономів.

На німецькому ринку некваліфікованої праці не вистачає працівників у таких галузях, як охорона здоров’я (медсестри), будівництво, сфера обслуговування (покоївки), сільське господарство, лісництво та інших.

На всі наведені вакансії можуть претендувати українці. Головна умова – це знання німецької мови, яке є обов’язковим .

Мінімальна зарплата в Німеччині становить 400 євро на місяць. Це так званий ” базис “, який звільняє від сплати прибуткового податку. Такі гроші отримують, як правило, студенти, які підробляють неповний робочий день офіціантами або помічниками в офісах. Для 8-годинного робочого дня мінімальна зарплата в Німеччині становитиме близько 1,3 тис. євро на місяць. Такий дохід отримують сезонні робітники і помічники по будинку. У Німеччині постійно потрібні люди, які знають німецьку та готові працювати в сільському господарстві та сфері послуг, наприклад, на зборі врожаю, а також домробітниці, няні, садівники.

Також можлива робота для молодих українців у Німеччині за програмою Au-pair. Au-pair – порівняно недорога і вигідна програма, що дозволяє виїхати в Німеччину без значних витрат. Програма розрахована на 1 рік, протягом якого учасник живе в приймаючій німецькій родині, доглядає за дітьми (як правило, їх 2-3) і виконує нескладну домашню роботу (прання, прасування, готування їжі). Родина, у свою чергу, забезпечує проживання у своєму будинку, харчування, оплачує курси німецької мови, а також виплачує кишенькові гроші в розмірі мінімум 260 євро на місяць. Під час Вашого перебування в приймаючій сім’ї, Ви зможете поглибити знання іноземної мови та познайомитися з культурою іншої країни. Програма Au-pair регулюється правилами “Європейського договору про зайнятість Au-pair ” від 24.11.1969.

Пошук роботи в Німеччині та виїзд до роботодавця. Особливості працевлаштування.

Шукати роботу в Німеччині найкраще через сайти працевлаштування.

Працевлаштування в Німеччині по туристичній або гостьовій візі може бути тільки нелегальним. А це – прямий шлях до депортації з країни із забороною в’їзду на певний строк (зазвичай – 10 років). Роботодавцеві, що працевлаштовує в Німеччині іноземців нелегально, загрожує штраф.

Робоча віза до Німеччини є звичайна і сезонна. Сезонна робоча віза передбачає термін перебування в Німеччині до півроку, а звичайна – мінімум рік.

Для отримання дозволу на перебування з метою працевлаштування Вам необхідно мати в Німеччині роботодавця, який вишле Вам офіційне запрошення на роботу. Далі потрібно особисто подати повний пакет документів для отримання дозволу на перебування з метою працевлаштування в Посольство Німеччини в Україні. Після отримання Ваших документів, Посольство відсилає їх у імміграційний відділ (Аuslaenderbehoerde), який знаходиться на території, де планується Ваша робота і цей відділ разом з місцевим центром зайнятості (Arbeitsamt) приймає рішення про видачу Вам дозволу. Якщо рішення буде прийнято, Посольство Німеччини в Україні видасть Вам робочу візу. Після прибуття до Німеччини Вам необхідно звернутися до імміграційного відділу в справах іноземців для отримання дозволу на перебування з метою працевлаштування.

Дозвіл на роботу раніше видавався строком на рік. З 1 серпня 2012 українці можуть претендувати на “синю карту” – дозвіл на роботу в Німеччині терміном на 3 роки. Це суттєво спростить продовження контрактів для українських фахівців. Але видається пільга тільки співробітникам із зарплатою від 45 тис. євро на рік (3,75 тис. євро на місяць). Такі зарплати в Німеччині отримують, наприклад, менеджери з продажу, лікарі, архітектори, фахівці з енергетики. Проте, для особливо цінних і дефіцитних професіоналів – інженерів і айтішників – поріг необхідної для “синьої карти” зарплати знижений до 35 тис. євро (2,9 тис. євро на місяць).

Легальна робота в Німеччині дає можливість одержати посвідку на проживання через декілька років.

 

ЗАЯВКА

Заявка на безплатну консультацію

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

Fatal error: Class 'Get_links' not found in /var/www/dif/data/www/visa.dif-info.com/wp-content/themes/modality/comments.php on line 20